HAKKIMIZDA

Firsatlarduvari.com 2013 yılında proje kapsamında değendirilerek,çalışmalarına 01.04.2014 de yayın hayatına başlanmıştır. Bu proje kapsamında tüm meslek sektörlerini tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyerek, yüksek kaliteli, kesintisiz hizmeti, güncel,detaylı satış görselleri ile bütün meslek gruplarının nabzını tutan, alternatiflerine göre en güncel, en yeni satış platformudur.

HEDEFİMİZ

 Firsatlarduvari.com platformunun öncelikli hedefi; her mesleki sektörde yer alan bireysel ve kurumsal üyelerimizle birlikte, hem görsel, hem içerik, hem teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve her sektördeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturarak, yine platformumuzun bireysel ve kurumsal kullanıcıları ile ,çözüm ortaklarına, müşterilerine, hedef kitlesine ulaştırarak onlara en iyi faydayı sağlamaktır.

Güncel ve doğru hizmetin hassasiyetinin bilinciyle, gerçek alıcıları, doğru ve güncel ilanlar platformunda buluşturmak ve tüm kesimin hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak,

Her sektörde yeni hizmetler sunarak, sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı gelişen teknolojiyi siz müşterilerine sunarak, onlara fayda sağlamaktır.

Firsatlarduvari.com markasının her sektöre hitap etmesinin avantajı ve tartışmasız yakınlığıyla üyelerimiz ve kullanıcılarımızla birlikte bu hedefimize ulaşma yolunda en önemli desteklerimizden biridir.

AMAÇLARIMIZ

Her sektörün, satış platformunda kullanacağı ilk tercih olmak. Detaylı ve zengin görsel içerikli reklam yayınlama imkanı ile kaliteli hizmet ve ürün çeşidini, bilinçli alım kararı yüksek hedef kitleye ulaştırma olanağı sağlayıp, sürekli ve devamlı işbirliği temelinin oluşmasını sağlamaktır.

Tüm müşteri kitlemizin ayrı ayrı arama zahmetini en aza indirerek tek arama platformu içinde,kolay üyelik adımıyla zahmetsizce ürünlere bakmak, aranılan kriterler doğrultusunda hedefe ulaşmak, yeni ilanlardan haberdar, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek, tüm kategorilerde, arama motorunu en aza indiren kullanıcı dostu bir site olarak tüm üyelerimize ve kullanıcılarımıza kolaylıklar sunmaktır.

Her türlü ürün ve hizmetlerimizle ilgili talep,arzu ve istekleriniz için 7/24 müşteri hizmetlerimizin 

0541 448 1 449 numarasından ulaşabilir, iletisim@firsatlarduvari.com adresine mail atabilirsiniz.